Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

STAVEBNÍ KONSTRUKTÉR

Co bude vaší skutečnou pracovní náplní?

  • samostatné navrhování výrobní a montážní dokumentace pro stavební zámečnictví (především zábradlí a menší stavební konstrukce)

Co EDIKT za vaši práci nabízí?

  • vlastní rozvržení pracovní doby
  • zodpovědnost za svěřené projekty
  • férové finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • spolupráci na základě dohody o provedení práce
  • služební automobil pro návštěvu staveb

Jakou osobnost si do týmu přejeme?

  • vyzrálou, s prokazatelnou praxí v daném oboru min. 3 roky
  • znalou práce s programem AUTOCAD, případně s jiným projekčním softwarem
  • orientovanou v problematice stavebního zámečnictví

Pokud Vás naše nabídka oslovila, určitě nám neváhejte zaslat životopis. Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba

Jana Taliánová
personální ředitelka
+420 770 129 556
Odpovědět Verze pro tisk

Osobní údaje
Kontaktní údaje
Text a přílohy

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti EDIKT a. s. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost EDIKT a. s., IČ: 25172328,  prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.
Linkedin
EDIKT aktuálně

Trať 149 mezi Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi byla dokončena a slavnostně předána SŽDC

1.11.2018
Cestování mezi nejnavštěvovanějšími lázeňskými městy na západě Čech je rychlejší a pohodlnější. Umožnila to celková rekonstrukce železniční trati spojující dolní nádraží v Karlových Varech s Mariánskými Lázněmi, kterou jsme 30. 10. 2018 slavnostně předali Správě železniční dopravní cesty.

Nový stabilní umývač kolejových vozidel v Českých Budějovicích

24.9.2018
Ve čtvrtek 20. 9. 2018 byla slavnostně uvedena do provozu nová myčka drážních kolejových vozidel, kterou jsme pro České Dráhy realizovali v roli generálního dodavatele stavby.

... přejít na aktuality
Kariérní okénko